События

Активісти Майдану вимагають притягнути до відповідальності Царьова за сепаратизм

6
1

Притягнути до відповідальності за сепаратизм кандидата в Президенти України Олега Царьова вимагають активісти Майдану. Напередодні ввечері його - після виступу в прямому ефірі на одному з політичних ток-шоу - відвезли відразу до Генпрокуратури. В очікуванні виходу Царьова, активісти прокололи колеса іномарки, на якій приїхав політик, і змусили міліцію обшукати автомобіль охоронців кандидата в Президенти. У салоні знайшли холодну і вогнепальну зброю, нашивки, військову уніформу і дозвіл на гладкоствольну зброю. Коли Царьов нарешті з'явився на сходах - його оточила юрба. Політика закидали яйцями, побили, заштовхали в мікроавтобус і відвезли до СБУ. Правда, звідти майданівців завернули до Генпрокуратури. Поспілкувавшись зі слідчим, Царьов постав перед журналістами - з оголеним торсом, демонструючи на камеру синці.

Youtube

Комментариев (1)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Активісти  (аноним)  21.04.2014, 23:14
Оценка:  0
Активісти
Всеукраїнське об'єднання "Активісти Майдану" maсtіv.оrg є юридичною особою з всеукраїнським статусом, об'єднує людей, які розділяють наші цілі: встановлення кримінальної відповідальності за корупцію, люстрація влади, зміна системи влади, а не обличь у владі.
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь