События

Аваков готовий силою розв'язати питання сепаратизму на Сході України

1
0

Міністр внутрішніх справ пообіцяв розв’язати кризу на Сході протягом 48 годин – мирним або силовим шляхом.

Про це Арсен Аваков повідомив перед засіданням Кабінету міністрів. Він наголосив, що в трьох областях – Харківській, Донецькій і Луганській – режиму антитерористичної операції не скасовано, і заходи реагування можуть застосувати будь-якої миті.

"Я думаю, що розв’язання цієї кризи буде в найближчі 48 годин. Вирішення цього питання лежить спочатку в політичній площині, потім у силовий. Переконаний, що обидва варіанти допустимі", - заявив Аваков.

Утім, на самому засіданні  цих варіантів не обговорюють. Принаймні, публічно. Натоміть Арсеній Яценюк просить підтримати законопроект про Національну службу боротьби з корупцією. Паралельно ініціює скасування половини дозволів для бізнесу.

"Вистачить уже тих, які золоті батони купують. Ті, які купують золоті батони, потім повинні крошити батони в місцях не настільки віддалених", - повідомив Яценюк.

Увага міністрів прикута й до газової теми. Російську ціну у 485 доларів за тисячу кубів Київ вважає зависокою, тож закачування палива до сховищ тимчасово припинив.

"Ми не визнаємо, що немає сьогоднішньої скидки, тому що наша позиція та, що сьогодні російський флот перебуває на території України", - заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан.

Міністр визнав, що Україна і за поставлене в березні паливо не розрахувалася. Вимагаючи "справедливої ціни" - шукає підтримки в Європі. Із брюсельської зустрічі з єврокомісаром з енергетики Продан привіз запевнення у допомозі в організації газового реверсу.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь