События

У Росії заявили про затримання 25 терористів з України

6
0

Російські телеканали повідомили про затримання 25 громадян України, які нібито готували масові теракти на території Росії. Також говориться про те, що серед них - троє представників "Правого сектора" . Їх і показали в новинах. Теракти, мовляв, планували з 14 до 16 грудня у Ростовській, Волгоградській, Тверській, Орловській та Бєлгородській областях, а також в Калмикії і Татарстані.

Затримані нібито зізналися, що інструкції отримували від представників Служби безпеки України. Зокрема, вони повинні були фотографувати місця дислокації російської військової техніки в прикордонних регіонах, а також - налагодити зв'язки з російськими радикалами. В "Правом секторі" інформацію про затримання своїх активістів назвали маячнею і - пропагандою проти партії і власне України. Вітчизняний МЗС офіційних коментарів ще не надав - інформацію перевіряють.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь