События

У полоні окупантів Криму залишається український офіцер В'ячеслав Дем'яненко

0
0

У полоні окупантів Криму залишається український офіцер, капітан другого рангу В'ячеслав Дем'яненко. Він знаходиться в комендатурі Чорноморського флоту. За повідомленням міністерства оборони України, російські військові пояснень не дають. Переговори поки безрезультатні. Водночас родичі полоненого офіцера звернулися в міністерство закордонних справ України з проханням допомогти звільнити В'ячеслава Дем'яненко.

Напередодні з російського полону звільнили заступника командувача ВМС України, начальника військ берегової оборони Ігоря Воронченко, командира Севастопольської бригади тактичної авіації Юлія Мамчура, командира Феодосійського батальйону морської піхоти Дмитра Делятіцького та його заступника Ростислава Ломтєва.

Тим часом триває виведення українських військових з окупованої кримської території. Частина з них покинула аеродром у Бельбеку. Сьогодні вночі перетнули кордон з Херсонською областю службовці штабу ВМС України. Вибиратися з півострова їм довелося за власні кошти та гроші, зібрані волонтерами. Сьогодні вони мають прибути до Києва. Вирішується питання і про передислокацію українських кораблів в порт Одеси. Днями туди повинні доставити буксиром підводний човен "Запоріжжя".

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь