События

Путін наказав повернути Україні військову техніку

32
0

Москва починає денонсацію Харківських угод. Зокрема про базування Чорноморського флоту. Водночас Володимир Путін дав доручення повернути Україні озброєння і техніку кримських військових частин, які не перейшли на бік Росії. На самому ж півострові і далі активно видають російські паспорти. А тим, хто хоче лишатися українцем - уже погрожують штрафами.

Усі вірні українській присязі вояки залишили Крим. Цю новину Володимирові Путіну приніс його міністр оборони. Тепер Москва обіцяє передати Києву ще й кораблі, літаки й решту техніки, що була під українськими прапорами.

Прес-служба українського оборонного відомства здивувалася - за її даними, Крим полишили тільки 130 морських піхотинців і полонені.

Майновим питанням перейнялася і самопроголошена влада півострова. Щоправда, йдеться вже про суто цивільну власність. Запроваджено мораторій на розпаювання земель та приватизацію. Нові правила до кінця квітня на півострові розроблятимуть російські фахівці, які планували розвиток олімпійського Сочі. Докласти руку до плану енергетичної незалежності Криму вже встигли.

"До енергоносіїв ми ставимося з особливою обережністю. Ми розгортаємо дев’ять генераторних установок, які працювали в Сочі. Через два місяці вони будуть у нас", - повідомив перший віце-прем’єр Криму Рустам Теміргалієв.

Пересічним кримчанам сьогодні повідомили: усі, хто відмовляється від російського паспорта, мають сплатити державне мито в розмірі 500 гривень, а потому оформити посвідку на проживання. Українці у Криму - віднині чужинці. Всіх, хто не матиме російського паспорта й місцевої реєстрації, змусять поїхати з півострова. Часу в них залишилося до 19 квітня. Якщо згодом схочуть повернутися додому, муситимуть отримати статус "іноземних громадян".

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь