События

Псевдо-прокурора Криму оголосили в розшук

0
0

У розшук оголосили псевдо-прокурора Криму Наталію Поклонську. МВС звинувачує її в діях, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу. За це загрожує до 10 років позбавлення волі. Вже є постанова суду про її затримання для примусової доставки в суд.

Тим часом донецька міліція взялася встановлювати особи людей, які спровокували масштабну бійку в місті 13 березня. Тоді загинула одна людина, десятки - постраждали.

"13-го березня в Донецьку було скоєно вбивство молодого хлопця, який був присутній на мітингу на площі Леніна. У зв'язку з цим було відкрито кримінальне провадження. На сайті головного управління МВС України в Донецькій області викладені фото для встановлення осіб, які в цей день перебували на мітингу і можуть бути свідками або очевидцями особливо тяжкого кримінального правопорушення", - заявила начальник прес-служби донецької міліції Ольга Почкалова.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь