События

Як убили Сашка Білого під час спецоперації МВС

19
0

Олександр Музичко був убитий при затриманні спецпідрозділом МВС. Координатору "Правого сектора" в Західній Україні, більш відомого як Сашко Білий, інкримінували створення організованого бандитського угруповання. Під час спецоперації затримано і три його послідовника.

Одіозний український радикал, як і обіцяв, без бою не здався. На крики "Стояти! Міліція!" Білий вистрибнув з вікна і тікаючи відкрив вогонь на враження співробітників "Сокола", - розповів перший заступник міністра МВС України Володимир Євдокимов.

У Рівненському "Правом секторі", який очолював Білий, стверджують - на момент вбивства він вже був у наручниках. І за свого лідера обіцяють помститися.

"Вони сьогодні ліквідували одного з керівників, націоналіста, людину, яку знала вся Україна. За цю кров Авакову доведеться відповісти", - заявив керівник "Правого сектора" в рівненській області Роман Коваль.

Зараз тіло Олександра Музичка знаходиться в морзі. Слідчі чекають результатів експертизи, оприлюднити які обіцяють у середу. Тоді ж мають відбутися і похорони західно-українського лідера "Правого сектора".

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь