События

Меджліс вимагає визнати кримськотатарський народ корінним населенням в Криму

0
0

Меджліс вимагає визнати кримськотатарський народ корінним населенням і засуджує агресію Росії. Також у зверненні підкреслюється, що їх права на самовизначення мають реалізуватися саме у складі України. У свою чергу голова Верховної Ради Олександр Турчинов доручив парламентським комітетам якнайшвидше опрацювати цей документ.

Дослідники проблематики кримських татар також звернулися до української влади з пропозицією негайно визнати кримських татар "корінним населенням" і долучити Україну до декларації Організації об'єднаних нації про права корінних народів. Це може допомогти у вирішенні кримського конфлікту, стверджують фахівці. Зокрема, згідно з декларацією ООН, корінне населення не можна переселяти з їх територій. Також це має допомогти в питанні безпеки татар. Адже рівень погрози, аж до фізичної розправи - ??швидко зростає.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь