События

Командувач військово-морських сил України звернувся до Кримчан

12
0

Штаб військово-морських сил України майже тиждень заблокований окупаційними військами. Російські солдати продовжують вимагати від командувача ВМС України скласти зброю. Кілька десятків проросійськи налаштованих жителів Севастополя біля штабу організували мітинг на підтримку окупації. Вели себе агресивно, намагалися влаштувати провокації, в результаті напали на кілька знімальних груп провідних українських телеканалів. Тому звернення виконувач обов'язків командувача військово-морських сил України, контр-адмірал Сергій Гайдук записував на мобільний телефон.

"Сьогодні в нашому славному місті, як і на території всього Кримського півострова, склалася дуже непроста ситуація. Тут живуть наші сім'ї, в яких гармонійно переплетені культури і традиції багатьох етнічних груп і національностей. Ми водимо дітей в одні садки і школи. Сьогодні подальший розвиток ситуації залежить від кожного з нас. Наша мета, перш за все, не зганьбити кримську землю кров'ю братовбивства, зберегти всіх живими і здоровими, не дозволити політичним протиріччям розірвати сім'ї та друзів. Вірю, що і політичні лідери, від рішень яких залежить подальший розвиток подій, зможуть проявити мудрість і відповідальність", - заявив Гайдук.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь