События

Глава Меджлісу просить ввести в Крим миротворців ООН

12
0

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров звернувся до міжнародного співтовариства з проханням негайно розглянути можливість введення на територію Криму міжнародного миротворчого контингенту сил безпеки ООН. Він вважає, що цей крок необхідний для деескалації конфлікту в Криму, що може призвести до масових жертв. Меджліс звертається до ОБСЄ, парламентарів і глав урядів ЄС і Ради Європи з проханням захистити жителів Криму. Також меджліс закликав бойкотувати всі останні авантюристичні дії і зберігати спокій.
 
"Меджліс кримськотатарського народу не визнає даний референдум, відповідно закликає всіх жителів Криму, незалежно від їх національності, повністю бойкотувати всі етапи його підготовки, а також голосування в день проведення референдуму", - заявив Чубаров.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь