События

Рада зібралася ратифікувати угоду з ЄС і взяти €600 млн. позики

59
0

Погоджувальна рада Верховної Ради сьогодні засідала у закритому режимі. Журналістів пустили тільки в парламентські кулуари. По закінченню народні обранці повідомили: на завтрашньому засіданні планують доукомплектувати склад Конституційного суду і ратифікувати угоду з ЄС, яка дозволить залучити додаткові 600 мільйонів євро. Також стоїть питання про створення робочої групи, члени якої відправляться в Москву на консультації з врегулювання конфлікту в Криму. Однак, у разі зміни ситуації, депутати можуть розпочати засідання вже сьогодні.

"Парламент повинен бути готовий в будь-якому випадку оперативно збиратися для того, щоб підтримати всі рішення, які можуть бути прийняті Радою національної безпеки і оборони", - заявив Олег Тягнибок.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь