События

Бельбек захопили спецназ ГРУ і десантники, які воювали в Чечні

26
0

На третій день блокування російські військові взяли під повний контроль верхню частину аеродрому Бельбек під Севастополем.

Керівництву особового складу висунули ультиматум: або приєднатися до російських військ - або йти. Поки інформації, що українські військовослужбовці відмовилися від присяги народу України - немає.

З території частини вивозять документацію та цінні речі. Ситуацію для "Событий" прокоментував один з командирів військової частини, який попросив не називати його імені з міркувань безпеки.

"Командир сказав, що ні, ми приймали присягу на вірність Україні, тому ми не збираємося. Вони сказали, протягом години звільняти приміщення, ну і збирати речі і йти з військової частини. На даний момент триває захоплення наших будівель. Люди професіонали брали участь у бойових діях, зокрема, в Чечні воювали. Вчора їх було чоловік триста + повітряно-десантних військ Російської Федерації і спецназ ГРУ".

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь