События

РНБО привів армію України в повну бойову готовність

48
1

Рада нацбезпеки і оборони України прийняла рішення привести Збройні сили України в повну бойову готовність. Про це заявив в.о. президента Олександр Турчинов під час брифінгу після засідання РНБО.

"Українська держава захищає всіх громадян України, незалежно від того, в якому регіоні вони живуть, в яку церкву ходять і якою мовою спілкуються. Я наказав, враховуючи потенційну агресію з боку Російської Федерації, привести збройні сили України в повну бойову готовність", - заявив в.о. президента.

"Також посилено охорону електростанцій, аеропортів та інших стратегічних об'єктів та об'єктів інфраструктури", - додав Турчинов. РНБО, за його словами, розробила детальний план дій на випадок прямої військової агресії з боку Росії.

Водночас Турчинов звернувся з закликом до українцівзабути, хто лівий, а хто правий і забути про чвари. "Ми всі - українці, ми повинні об'єднатися навколо держави, не допускати провокацій, мародерства, самосуду, зберігати віру і впевненість і єдність", - додав Турчинов.

Дивіться відео звернення керівництва країни до народу України.

Youtube

Комментариев (1)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
гость  (аноним)  08.03.2014, 07:42
Оценка:  0
гость
я слишала вчерашнее сообщение иларионова о том что, то что в криму будет у нас. Прошу вас принять к сведению что по кривому рогу на артеме ходят люди в одежде донских козаков ( очень злие)
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь