События

Прес-конференція Януковича: він досі вважає себе Президентом

12
0

Віктор Янукович уперше за тиждень відкрито з’явився на люди. Сенсаційна прес-конференція у ростовському виставковому центрі розпочалася із 15-хвилинною затримкою. В залі - не протовпитися.

Здивувавши всіх ідеальним виглядом, Віктор Янукович заявляє: досі вважає себе президентом, а всі рішення Верховної Ради, зокрема й щодо травневих виборів - нелегітимними. Опозицію та Захід винуватить у порушенні угоди від 21 лютого.

"Я змушений був залишити Україну через безпосередню загрозу свого життя і життя своїх близьких. Як ви знаєте, в Україні владу захопили націоналістичні профашистські молодчики, що представляють абсолютну меншість жителів України", - заявив Янукович.

До Росії Янукович вирішив тікати, коли його кортеж обстріляли дорогою до Харкова, а наступного дня гвинтокрил не пустили до Луганська. Тож він вирушив до Криму, звідки "віддані офіцери" і доправили його до Росії.

"Я хочу вибачитися, насамперед, перед ветеранами, перед українським народом за те, що сталося в Україні, що у мене не вистачило сил втримати стабільність і допустити те свавілля, яке зараз коїться в країні", - повідомив Янукович.

Кримську ескалацію четвертий президент вважає логічною реакцією на переворот у Києві: "Кримчани, природно, не хочуть підкорятися і не підкорятимуться націоналістам і бандерівцям".

З Путіним Янукович досі так і не бачився. На питання, чи буде він просити воєнної підтримки Росії і коли збирається повернутися в Україну, Янукович відповів: "Будь-які військові дії в такій ситуації – неприпустимі, і я не збираюся звертатися за військовою підтримкою. Я повернуся в Україну, як тільки будуть дотримані умови моєї безпеки".

Однопартійців, які визнали нову владу, усунений очільник не засуджує, однак закликає отямитися і разом повернути втрачені повноваження.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь