События

Рада прийняла постанову про звільнення Юлії Тимошенко

0
0

Новим спікером парламенту обрано Олександра Турчинова. Його підтримали 288 депутатів. Він координуватиме роботу Кабінету міністрів поки не буде сформовано новий коаліційний уряд.

Олександр Турчинов зібрав депутатів в Президії Верховної Ради, нібито для того, щоб оголосити про відставку Януковича. Однак цього він ще не оголосив.

Кандидатуру Турчинова підтримали не всі депутати. "Партія регіонів" не голосувала за його кандидатуру, мотивуючи це тим, що спікера повинні підтримувати у всіх регіонах країни. На що Турчинов відповів , що для формування коаліційного уряду, в разі необхідності, подасть у відставку.

Після цього було схвалено постанову за звільнення Юлії Тимошенко. Її дочка, Євгенія Тимошенко, яка перебувала в цей час у парламенті, не стримала сліз, коли оголосили про результати голосування.

В даний момент будівля Ради охороняється молодими людьми із загонів "Самооборони".

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь