События

Марина Ставнійчук: "Країні потрібен повноцінний конституційний процес"

0
0

В ексклюзивному коментарі інформаційній програмі "События" на телеканалі "Україна" радник Президента України Марина Ставнійчук підкреслила необхідність завершення конституційного процесу в країні.

За словами спікера, кризу в країні дуже часто намагаються вирішити не по конституційним нормам, а посилаючись на політичну доцільність.

"За той спосіб, яким вирішили розв'язати кризу, тобто шляхом повернення до редакції Конституції 2004-го року з внесеними до неї змінами, відповідальність несуть народні депутати, які за це голосували. Тут мова йде виключно про політичну доцільність.
Як людина, коли гинуть люди, коли складна не тільки політична, а й соціальна криза, я можу зрозуміти нестандартні кроки. Але як юрист я можу сказати, що в Україні триває неправильна практика підміни конституційних шляхів розв'язання кризи політичною доцільністю. Так було в 2004-му році, так було в 2010-му, і сьогодні, в 2014-му, ми знову намагаємося вирішити кризу не правовими шляхами, а виходячи з політичної доцільності", - підкреслила радник Президента.

Марина Ставнійчук запевнила, що незабаром Україні знову доведеться повернутися до цього питання і нарешті завершити конституційний процес. "Платон мені друг, але істина - дорожча. Пройде час і знову постане питання, яке доведеться вирішувати. Тому потрібно починати повноцінний конституційний процес. Я про нього говорила ще в 2010-му році, але нічого не вийшло. Потрібно нарешті вдосконалити текст Конституції України. Сподіваюся, що парламент і Президент виконають свої обов'язки перед народом України, і конституційний процес буде завершений", - підсумувала вона.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь