События

Віктор Чумак: "Наступним нашим кроком буде формування коаліції і технічного уряду"

0
0

В ексклюзивному коментарі інформаційній програмі "События" на телеканалі "Україна" Народний депутат від партії "УДАР" Віктор Чумак, розповів, що сьогодні багатьом депутатам довелося йти на компроміс зі своєю совістю.

"Сьогодні у нас дуже напружений день. Тільки о шостій ранку закінчилися переговори між опозицією, представниками Президента, Європейської комісії та Росії. Потім нас чекали дуже бурхливі обговорення у фракціях. Багатьом депутатами довелося йти на компроміс з своєю совістю. Але тут питання вже стояло про цілісність країни", - зазначив В. Чумак.

Також В. Чумак сказав, що закон, який повертає в дію редакцію Конституції 2004 року, прийняти потрібно було саме "законом", а не іншим законодавчим документом. "Нам потрібно, щоб цей документ був підписаний Президентом і спікером ВР. Тоді закон буде легітимним і поверне Україну в правове поле", - зазначив В. Чумак.

Наступним кроком, за словами В. Чумака, стане створення коаліції в парламенті і формування тимчасового уряду.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь