События

Віце-президент "Альфа" Валерій Козярський: закордонних снайперів на Майдані не було

6
0

В ексклюзивному коментарі інформаційній програмі "События" на телеканалі "Україна" віце-президент асоціації "Альфа" Валерій Козярський запропонував провести ретельне розслідування з приводу застосування вогнепальної зброї під час протистоянь на Майдані.

"Так, на Майдані були люди зі снайперськими гвинтівками. Але я не став би говорити, що це були снайпери. Це дуже складна і відповідальна професія, а там орудували якісь негідники зі зброєю. І помилково думати, що один і той же снайпер стріляв і по демонстрантах, і по "Беркуту" . Тільки ретельний розбір цієї ситуації може нам дати відповіді на наші запитання", - повідомив Козярський.

Також він спростував інформацію про те, що стріляти могли іноземні снайпери. "Я знаю військову справу, і, враховуючи режим перетину кордону, тим більше зі зброєю, я заявляю, що це не можливо", - зазначив Козярський.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь