События

Віктор Ющенко: "Нам зараз потрібно повернутися на європейський курс"

6
0

В ексклюзивному коментарі інформаційній програмі "События" на телеканалі "Україна" екс-президент Віктор Ющенко заявив, що депутати повинні, перш за все, визначити курс для країни - куди рухаємося.

"Давайте згадаємо, що 21 листопада українці вийшли на Майдан не з вимогою відставки президента, а з вимогою повернутися до європейського курсу", - нагадав В. Ющенко. - "А зараз у нас дуже багато вимог. Але краще мати одне бажання".

Також В. Ющенко сказав, що в ситуації, яка зараз склалася в нашій країні, вихід може знайти тільки парламент. "У кожному суспільстві бувають конфлікти. І є два варіанти їх вирішення: громадянська війна чи парламентський діалог. І дуже дивно, що в такий момент, парламент у нас не працює. То у нього різдвяні свята, то ще щось. Діалог може зробити більше, ніж пістолет", - сказав В. Ющенко.

В. Ющенко зазначив, що зараз в країні дуже важка економічна ситуація. "Рейтинги України зараз такі, що ми не можемо брати міжнародні кредити. Платіжний баланс - мінус 14 млрд. грн. До цього всього додається психологічний компонент. Але це все можна вирішити".

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь