События

Олександр Курмишов: "На дану хвилину госпіталізовано 250 осіб"

18
1

В ексклюзивному коментарі інформаційній програмі "События" на телеканалі "Україна" Олександр Курмишов, заступник начальника управління охорони здоров'я м. Києва заявив, що на дану хвилину госпіталізовано 250 осіб. До цього числа не потрапили поранені правоохоронці. У них - окрема статистика.

"Основне навантаження з прийому постраждалих лягло на лікарні №12, 17, Лікарню швидкої допомоги (Лівий берег), Медмістечко, Олександрівську лікарню. Всі мед. установи забезпечені необхідними медикаментами і персоналам", - сказав А. Курмишов.

Також А. Курмишов зазначив, що для надання допомоги постраждалим залучено вузькоспеціалізовані мед. інститути. "До надання медичної допомоги ми підключили серцево-судинну хірургію, травматологію. Працюють нейрохірурги, окулісти, травматологи, - всі фахівці", - повідомив А. Курмишов.

А ось волонтери, за словами А. Курмишова, тільки заважають наданню медичної допомоги: "Професійна медична допомога волонтерів необхідна до "госпітального етапу". Потім справа рук вже медичних працівників. Коли занадто багато волонтерів, і вони непрофесіонали і намагаються надавати меддопомогу - це тільки заважає". Він попросив не створювати ажіотаж в Інтернеті з приводу волонтерства.

Комментариев (1)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
гость  (аноним)  02.03.2014, 18:00
Оценка:  0
гость
ништяк
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь