События

Мер Львова: "Ми взяли всі питання з забезпечення безпеки львів'ян на себе"

12
0

В ексклюзивному коментарі інформаційній програмі "События" на телеканалі "Україна" мер міста Львова Андрій Садовий розповів про ситуацію в місті, а також озвучив свої шляхи вирішення кризи в країні.

За словами Андрія Садового, у Львові на даний момент ситуація стабільна. "Із учорашнього дня всі питання щодо забезпечення безпеки громадян у Львові міська влада взяла на себе. У місті організовані муніципальні дружини, тисячі львів'ян виходять на нічні патрулювання. З ними разом - міліція, дільничні. У нас є 67 маршрутів патрулювання. Завдяки таким-от заходам вдалося уникнути низки провокацій", - підкреслив мер Львова.

Андрій Садовий назвав нинішні події в Києві "гуманітарною катастрофою". "Нещодавно у Львові була ніч гніву, постраждали адмінбудівлі, але у нас не було смертей. Ми у Львові з жахом спостерігаємо за тим лихом, що зараз у Києві. Це гуманітарна катастрофа", - зазначив він.

Всю відповідальність за події в столиці мер Львова покладає на українських політиків. "Політики несуть персональну відповідальність за цю кров. У Верховній Раді повинні прийняти рішення, щоб стабілізувати ситуацію. Це треба робити негайно, адже ситуація все більше загострюється. Якщо депутати на це не здатні, ну що ж, тоді йдемо на вибори. Зараз країна потребує професійного уряду. Ситуація не терпить. є приказка: "Зволікання - смерті подібно", а смерть вже є", - підсумував Садовий.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь