События

Леонід Кравчук запропонував вихід з політичної кризи

0
0

В ексклюзивному коментарі інформаційній програмі "События" на телеканалі "Україна" перший Президент України Леонід Кравчук розповів про способи виходу з ситуації, що склалася.

За його словами, перше, що потрібно зробити - це прийняти "конституційний закон про перехідний період". "Його можна назвати "Закон про владу". У ньому мають бути скорочено повноваження Президента", - запропонував Л. Кравчук. Потім, за словами Л. Кравчука, потрібно сформувати новий "технічний" уряд, який візьме на себе повноваження до формування нового Кабміну. Після цього, як сказав Л. Кравчук, необхідно призначити дострокові вибори президента і парламенту.

"І потрібно сказати чесно вулиці, що вона зробила все, що могла. І на Майдані ми ситуацію в країні вже не змінимо. Справа за депутатами", - підкреслив Л. Кравчук.

Також перший президент України відзначив, що сьогоднішнє засідання Верховної Ради можуть визнати нелегітимним.

"Потрібно, щоб весь парламент зібрався сьогодні, разом з головою ВР, разом з міжнародними спостерігачами. Сьогодні він не є легітимним. І завтра схід України може сказати, що рішення, прийняті сьогодні, не законні", - висловив свою точку зору Л. Кравчук.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь