События

Олег Татаров: "Затримано 67 осіб"

52
0

В ексклюзивному коментарі інформаційній програмі "События" на телеканалі "Україна" заступник начальника головного слідчого управління МВС Олег Татаров заявив, що вже відкрито 47 кримінальних справ за фактами масових заворушень.

"Всього на цю хвилину затримано 67 осіб за статтею 208 Кримінального кодексу. Зараз вирішується питання з приводу затримання ще ряду людей", - заявив Татаров.

За його словами, протестувальники, які отримали тілесні травми, доставляються до лікарні швидкої допомоги. "Навіть якщо вони потрапляють до правоохоронних органів, ми їх відправляємо в медичний заклад. На цей час в БСП знаходяться 7 осіб, 5 з них - під охороною правоохоронних органів. Проти затриманих тимчасово введений запобіжний захід терміном на 72 години. За рекомендацією лікарів ми не маємо права їх виводити за межі лікарні", - сказав Татаров.

Також Олег Татаров повідомив, що близько 85 працівників правоохоронних органів отримали "вогнепали" у різні частини тіла. "Ми і вчора, і сьогодні працюємо над виявленням зброї у демонстрантів", - повідомив він.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь