События

Микола Томенко: Зараз в оточенні президента домінують "яструби"

12
0

В ексклюзивному коментарі інформаційній програмі "События" на телеканалі "Україна" народний депутат від партії "Батьківщина" Микола Томенко повідомив, що зі сформованої ситуації в країні є тільки один вихід - переговори сторін за допомогою міжнародних інституцій.

"Президент зараз знаходиться в оточенні "яструбів". Але вихід із ситуації є. Насамперед, ми повинні оголосити перемир'я і відвести бійців спецпризначення на 200-300 метрів. І тільки після цього ми повинні повернутися до переговорів", - сказав Томенко.

При цьому, за словами Томенка, переговори повинна проводити не опозиція, а міжнародні організації: "Ми рухаємося по спіралі. Президент не готовий йти на поступки опозиції. Тому в конфлікт повинні втрутитися міжнародні інститути".

Також Микола Томенко додав: "Механізм виходу з політичної кризи один - дострокові президентські і парламентські вибори".

  Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь