События

Олександр Качур, перший заступник міністра охорони здоров'я: "Зараз у нас 1200 ліжок у резерві"

0
0

В ексклюзивному коментарі інформаційній програмі "События" на телеканалі "Україна" перший заступник міністра охорони здоров'я Олександр Качур заявив, що Міністерство готове до будь-якого розвитку подій.

"Ми відпрацювали спільний механізм взаємодії надання висококваліфікованої медичної допомоги. Міністерство охорони здоров'я зробило всі необхідні кроки в цьому напрямку. З початку подій до нас за медичною допомогою звернулося 426 осіб, було госпіталізовано 277. Приблизно 150-160 осіб перебувають у важкому стані. Зараз у нас 1200 ліжок у резерві, ми посилили всі бригади лікарів і готові до будь-якого розвитку подій", - говорить Качур.

За його словами, наразі задіяні всі можливі засоби, більше 20 лікарень і клінік. Качур також висловив співчуття всім постраждалим: "Ми не поділяємо нікого ні на які політичні сили - для нас усі громадяни України. Ми не ставимо відміток на історії хвороб і надаємо всім висококваліфіковану медичну допомогу. Я хочу виказати слова співчуття всім, хто постраждав в центрі Києва, а також їх рідним і близьким. Хочу подякувати всім лікарям, які були на посту, працювали і в швидкій, і на операціях, і продовжують працювати".

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь