События

Нестор Шуфрич: "Статус Майдану змінився вчора"

19
0

В ексклюзивному коментарі інформаційній програмі "События" на телеканалі "Україна" представник Партії регіонів Нестор Шуфрич заявив, що лідери опозиції порушили перемир'я, через що "статус протестних акцій змінився".
"Вчора загинуло 9 осіб, тому говорити про мирнi акції - некоректно", - сказав Н. Шуфрич.

Також він додав: "Ми знайшли рішення питання. Ми створили прецедент, якого не було в історії жодної європейської країни. Ми прийняли практично три закони про амністію. Ми фактично легалізували Майдан. Але Майдан змiнився вчора. Лідери опозиції вчора порушили перемир'я, було застосовано вогнепальну зброю. Всі постраждалі правоохоронці загинули від вогнепальної зброї".
Але, за словами Н. Шуфрича, Партія регіонів не змінила позицію. "Президент виконав усі обіцянки дані опозиції: активісти на волі, гарантії конституційної реформи є, уряд Азарова розпущено. Що ми отримали натомість: коктейлі Молотова, стрілянину", - повідомив Н. Шуфрич. Він додав: "Я сподіваюся, що ми зможемо знайти компроміс за столом переговорів, але це рух двостороннiй".

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь