События

СБУ оголосила про початок антитерористичної операції по всій Україні

21
0

У Службі безпеки України оголосили про початок антитерористичної операції. Про це заявив Генпрокурор Віктор Пшонка:
 
"Події останніх діб в Україні показали наростаючу ескалацію силових протистоянь і масове застосування зброї з боку екстремістських угруповань. У багатьох регіонах країни захоплюються місцеві влади, структури міністерства внутрішніх справ, служби безпеки, прокуратури, військові частини, склади з боєприпасами.
 
Горять приміщення судів, вандали знищують приватні квартири, вбивають мирних громадян. Так, тільки за останню добу понад 1500 одиниць вогнепальної зброї та 100 тисяч набоїв опинилися в руках злочинців.
 
Сьогодні відбувається свідоме, цілеспрямоване застосування насильства, шляхом підпалів, убивств, захоплення заручників, залякування населення з метою досягнення злочинних цілей. Все це з використанням вогнепальної зброї. Це вже не прояв тероризму - це конкретні терористичні акти.
 
Радикальні і екстремістські угруповання своїми діями несуть реальну загрозу життю мільйонам українцям. У зв'язку з цим, Службою Безпеки і Антитерористичним Центром України сьогодні прийнято рішення про початок проведення на території України антитерористичної операції.
 
Хочу відзначити, що рівень суспільної небезпеки, який існує в Україні, вимагає залучення всіх суб'єктів, які безпосередньо здійснюють боротьбу з тероризмом.
 
Згідно із Законом України до цієї роботи залучені: Служба Безпеки України, Міністерство Внутрішніх справ, Міністерство оборони, Прикордонна Служба України, Центральні та місцеві органи влади.
 
Враховуючи таке рішення, у державі вводяться заходи з посилення безпеки охорони громадського порядку і державного кордону. Я звертаюся до всіх громадян України з проханням зберігати спокій і дотримуватися у своїх діях законодавчих вимог".

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь