События

Київраду звільнили - на стінах німецькі хрести, на підлозі розкидані комп'ютери

0
0

Київадміністрацію звільнили, але ремонт обіцяє бути капітальним. Сьогодні журналістам показали все приміщення.
На стінах німецькі хрести, на підлозі розкидані комп'ютери. У кабінеті заступника голови КМДА Віктора Коржа повний безлад. У всьому звинувачує мітингувальників: "Як це пов'язано з європейськими цінностями, з патріотизмом і розмовами, що Україна понад усе?".

Опозиціонери, які прийшли шукати в підвалі тих, хто залишився - заперечують свою причетність. "Це, можливо, і сама влада за допомогою "тітушок", з метою дискредитації людей, які на євромайдані", - повідомив депутат від "Батьківщини" Андрій Павловський.

Серце київської мерії - сесійна зала - тут приймаються всі найважливіші рішення щодо життя столиці. Депутати голосують за допомогою системи Рада, такої ж, як в українському парламенті. Але в даний час вона не працює. Зі стін вкрали відеокамери, вікно між пультом і залом вибито.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь