События

Суд закрив справу проти Попова та Сівковича за розгін Майдану

19
0

Так званий перший закон про амністію звільняє від відповідальності усіх причетних до торішніх протестних акцій окрім тих, хто перебуває в розшуку.

Тому підозрюваним у перевищенні повноважень Олександру Попову, Володимиру Сівковичу та Валерію Коряку вже пощастило. З’ясувалося, ще 7-го лютого суд - за тим же законом - провадження щодо них закрив. А отже за розгін студентів 30-го листопада вже напевне ніхто не відповідатиме.

"Закон, який набув чинності 21 січня цього року, який передбачає звільнення від кримінальної відповідальності усіх осіб, які вчиняли кримінальні правопорушення, пов’язані із масовими заходами, мирними чи менш мирними у центрі столиці", - повідомила керівник прес-служби столичної прокуратури Яна Соболевська.

Серед амністованих міг опинитися і лідер Братства Дмитро Корчинський, але суддя відклав засідання у справі. Корчинського винуватять у організації масових безладів 1-го грудня на Банковій. І захисники, і прокуратура просили служителів Феміди закрити провадження за так званим першим законом про амністію. Та без підсудного - не змогли.

Між тим у прокуратурі невтомно нагадують про другий закон про амністію. Лише в Києві за ним можуть відпустити понад 70 арештантів, якщо їхні соратники до понеділка полишать усі адмінбудівлі.

"Обласні адміністрації в Івано-франківській, Львівській, Тернопільській областях, КМДА, а також районна адміністрація в Львівській області та сесійна зала Полтавської обласної ради. Заблокованими також залишаються і інші будинки і транспортні комунікації – загалом 37 об’єктів", - повідомила начальник головного управління ГПУ Ірина Зарубинська.

Згідно другого закону про амністію лише в Києві мітингувальники мають звільнити міську адміністрацію, Хрещатик та вісім прилеглих вулиць. Окрім того розібрати 19 барикад. У документах вони фігурують як малі архітектурні форми. Але ні на Грушевського, ні на Майдані прибирати нічого, схоже, не збираються.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь