События

Ім'я нового прем'єр-міністра можуть назвати наступного тижня

0
0

Наступного пленарного тижня до парламенту може надійти подання на нового прем'єра. Таке припущення зробив голова фракції "Партії регіонів" Олександр Єфремов. Яку кандидатуру запропонує затвердити Верховній Раді Президент він не уточнив. Невідомо також, коли саме почнеться пленарний тиждень, адже депутати сьогодні не змогли навіть затвердити календарний план нової сесії.

Знову без відповіді залишилося і питання про повернення до Конституції в редакції 2004 року. Лідери фракцій звинуватили один одного в порушенні домовленостей і пообіцяли повернутися до цього питання завтра вранці.

"Треба припиняти розмови, треба припиняти затягування часу і приймати рішення з відновлення конституційного порядку в Україні. Ми відпрацювали вже детальний текст конституційних змін, які вже приймалися Верховною Радою і пройшли Венеціанську комісію", - заявив Олександр Турчинов.

"Я зараз зайшов після наради до Рибака, там немає жодного керівника з опозиційного фракцій. Куди вони пішли, чим вони займаються? Заявивши в залі, що ми маємо працювати, по суті справи, не мають жодного документа, а тільки слова і більше нічого - ніяких дій", - повідомив Олександр Єфремов.

Youtube

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь