События дня

События дня 21.04.2015 23:00

0
0

Виступ міністра під свист і вигуки. У столиці стартував з'їзд шахтарів. Що Демчишин запропонував гірникам і чи залишився у своєму кріслі?

Обшуки у люстраторів. До директора департаменту Мін'юсту з люстрації і її заступнику нагрянула міліція. У чому їх звинувачують і що знайшли вдома і в кабінетах?

Під охороною аропорти, залізниця і автовокзали, на вулицях - патрулі з собаками. Силовики готуються до травневих свят. Чи зможуть тримати під контролем все?

Страшна розправа над міліціонером у Львівській області. Дільничного прив'язали до воза і протягли по дорозі - більше десяти кілометрів. За що?

Була площа Руднєва - стала героїв небесної сотні. У Харкові активісти взялися самі перейменовувати вулиці. Чи подобається така декомунізація городянам?

Проплисти тисячу кілометрів за 22-ва дня в каяку. Винахідливий творець і безнадійний романтик відправляються в рекордний заплив з Києва до Чорного моря. Що з собою беруть?

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь