Ранок з Україною

Ранок з Україною 21.12.2015

4695
1

Ранкове шоу "Ранок з Україною" - це корисний початок кожного дня. Глядачі шоу отримують не тільки актуальну і цікаву інформацію, але й практичні, антикризові поради. З понеділка по п'ятницю ведучі шоу Тала Калатай і Ольга Бутко розповідають про те, що зараз найбільше хвилює українців, радять як вдало почати свій ранок і зробити день максимально продуктивним.

Свіжу інформацію, а головне - її вплив на життя кожного українця - глядачі зможуть дізнатися з дайджестів інтернет-новин, а також з прес-огляду з Андрієм Синіциним.

Бути в курсі актуальних модних тенденцій допоможе ведучий рубрики "Доктор Стиль" Ільяс Сахтара, а рубрика "Експрес-сніданок" розповість, як приготувати швидкий і смачний сніданок. З рубрики "Робоча зміна" глядачі дізнаються про різноманітні цікаві професії.

Рубрика "Кращі рецепти" запропонує різноманітні варіанти приготування вишуканих і смачних страв на кожен день - з доступних і недорогих продуктів. Як зробити красиві та корисні речі власними руками, розповість Марія Собчук у рубриці "Острів скарбів".

Комментариев (1)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Валентина  (аноним)  06.04.2016, 14:35
Оценка:  0
Валентина
Какие молодцы Я очень люблю собак и мне больно видеть их такими.Честь и хвала людям, которые заботятся о них.Из запущенного пса сделать счастливое создание.ПЕС ПРЕЛЕСТЬ.Я думаю, что он найдет хозяев, которые будут его любить.
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь