Ранок з Україною 20.05.2015

18
0

Ранкове шоу "Ранок з Україною" - це корисний початок кожного дня. Глядачі шоу отримують не тільки актуальну і цікаву інформацію, але й практичні, антикризові поради. З понеділка по п'ятницю ведучі шоу Тала Калатай і Ольга Бутко розповідають про те, що зараз найбільше хвилює українців, радять як вдало почати свій ранок і зробити день максимально продуктивним.

Свіжу інформацію, а головне - її вплив на життя кожного українця - глядачі зможуть дізнатися з дайджестів інтернет-новин, а також з прес-огляду з Андрієм Синіциним.

Бути в курсі актуальних модних тенденцій допоможе ведучий рубрики "Доктор Стиль" Ільяс Сахтара, а рубрика "Експрес-сніданок" розповість, як приготувати швидкий і смачний сніданок. З рубрики "Робоча зміна" глядачі дізнаються про різноманітні цікаві професії.

Рубрика "Кращі рецепти" запропонує різноманітні варіанти приготування вишуканих і смачних страв на кожен день - з доступних і недорогих продуктів. Як зробити красиві та корисні речі власними руками, розповість Марія Собчук у рубриці "Острів скарбів".

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь