Ранок з Україною

Ранок з Україною, 10.02.2014

25
0

Трансляція: понеділок - п'ятниця 7:00-9:00

10 лютого о 7:00 в ефірі телеканалу "Україна" вийде перший випуск шоу "Ранок з Україною" в оновленому форматі.

Оновлене ранкове шоу "Ранок з Україною" подарує кожному глядачеві можливість почати свій день яскраво, цікаво і позитивно.

З понеділка по п'ятницю ведучі шоу Тала Калатай, Ольга Бутко та Антон Диндар поділяться корисною інформацією, розкажуть, як вдало почати свій ранок і зробити день максимально продуктивним.

Програма складається з яскравих і інформативних сюжетів, практичних порад від справжніх професіоналів. Бути в курсі актуальних трендів допоможе рубрика "Мода і стиль", "Експрес-сніданок" розповість про різноманітність сніданків, рубрика "Наш вибір" навчить глядачів купувати тільки якісні товари, а "Технотека" покаже, як вибрати найкращі новинки побутової техніки. Вирішити правові питання і вберегти себе від неприємних ситуацій допоможе рубрика "Маю право", все найнеобхідніше з галузі медицини розповість лікар в "Школі здоров'я". Сюжети "Діти-квіти", "Питання зранку", "Світ навколо" та багато інших не тільки піднімуть настрій, але і забезпечать максимально необхідною інформацією.

Слоган шоу: "Ранок з Україною — і день буде вдалим!".

Виробництвом шоу для телеканалу "Україна" займається продакшен-компанія "ТелеПро".

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь