Вікна-Новини

Схоплені за руку

17
1
Каски, берці та військова форма. Усе, що мало потрапити на фронт, вони збували "наліво". П'ятьох офіцерів Нацгвардії затримали за продаж військового майна. Взяли на гарячому, коли намагалися збути чергову партію екіпірування, вартістю 200 тисяч гривень. Зараз же триває інвентаризація на центральній базі речового майна Нацгвардії. Прокуратура вже нібито навіть має списки покупців викраденого екіпірування. Те, що виявили у затриманих офіцерів, тепер поїде у бойові підрозділи.
Комментариев (1)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
гость  (аноним)  12.10.2015, 23:07
Оценка:  0
гость
(Схоплені за руку)Посадити їх за грати на років так 20 і кофіскувати все майно.Люди остані копійки жертвують на ато а воно бидлота краде і продає .Ростріл на місті. Інакше цю наволоч не навчити щоб не крали те що люди жертвують і роблять для наших бійців.Слава Україні Героям Слава.
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь