Вікна-Новини

Знайти і допитати: де Янукович?

356
1
Генпрокуратура України досі не має підтвердження, чи справді Віктор Янукович у Росії. Про це мовчать і представники країни, і він сам. А щоби допитати підозрюваного, його треба для початку затримати. Це так у ГПУ прокоментували вчорашню заяву адвоката президента-втікача: начебто Янукович готовий свідчити через відеозв’язок. Як відомо, Януковича оголосили в розшук, бо він ховається від слідства. Його та ще шістьох високопосадовців звинувачують у створенні злочинної організації, зловживанні владою та державній зраді. Ще на початку року українські прокурори надіслали російським клопотання про затримання, але й досі відповіді не отримали.
Комментариев (1)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
vlad_belyy_72    24.10.2015, 20:25
Оценка:  0
vlad_belyy_72
Мы тоже строились с этой компанией.
Домом, который мы построили совместно с компанией «Мечтаево», очень довольны.
По качеству построенного дома нет никаких претензий. Со временем тоже успели. Вопросы разные, конечно были, но решались в ходе строительства почти сразу. Ну и отдельно хочу поблагодари
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь