Вікна-Новини

Героїчна «Лютик» готується до протезування

28
1
Програма “Вікна-Новини” продовжує стежити за долею пораненої медсестрички з позивним "Лютик", яка лишилася без ніг. У Дніпропетровській обласній лікарні імені Мечникова з Іриною Іванюш працюють кращі психологи. Також, до дівчини з Дрогобича приїхала мама, яка усіляко підтримує доньку. Вже за тиждень, прикута до ліжка медсестра у візочку зможе виїхати на прогулянку. А поки що триває підготовка до протезування обох ніг. Дніпропетровським медикам у цьому допомагають і американські ортопеди. Нагадаємо, після тижня коми відважна медсестра опритомніла, і розповіла, що з нею сталося.
Комментариев (1)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Оксана  (аноним)  16.06.2015, 15:52
Оценка:  0
Оксана
Который день не могу отправить Лютику деньги: пишет, что карта заблокирована или закончился срок действия. У кого-нибудь получилось отправить помощь девочке?
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь