Вікна-Новини

Львівська хода: пам’ять про Майдан

6
1
У Львові студенти вшанували героїв Небесної сотні. Молодь зібралася біля університету Франка. Саме поблизу його стін, минулої зими, починалися всі місцеві акції протесту. Нині тим само маршрутом пройшла тиха хода. Люди спинилися біля пам’ятника Шевченкові. Рік тому тут розташовувався львівський Євромайдан. Як і за часів революції сьогоднішнє зібрання було велелюдне – прийшло зо п’ять тисяч містян. Люди принесли з собою маки на знак пам’яті про страшні події, молодь з’єднала в єдину велику квітку. За їхніми словами, він символізує певну солідарність з вбитими.
Комментариев (1)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
tolstyak87    19.02.2015, 21:13
Оценка:  0
tolstyak87
FilmBest.Tk - Онлайн фильмы бесплатно с Тэдом. Подборка фильмов мультфильмов, сериалов и мультсериалов и на любой вкус в качестве HDRip 720 на высокой скорости

[url=http://filmbest.tk ]Кому интересно, вот ссылка на сайт[/url]
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь