Вікна-Новини

Корупційні закони: у Верховній Раді знову бійки

31
1
У Верховній Раді сьогодні побилися два депутати до крові: Єгор Соболєв із «Самопомочі» та Вадим Івченко із «Батьківщини». Бій на два раунди стався через законопроект, який пропонує віддати місцевим депутатам право роздавати землі за межами населених пунктів. «Ми цей закон визнали корупціогенним, після цього Івченко почав замовляти статті, що Соболєв корупціонер, не дає їм бідним землю. Це бої з корупцією у прямому сенсі слова,»- повідомив народний Депутат Єгор Соболєв. Івченко причини поєдинку коментувати не став. Фракція «Самопоміч» за непарламентську поведінку свого депутата вже перепросила. Голова фракції «Батьківщина» вибачення прийняв. Проте, в кінці дня парламентською більшістю депутати проголосували закон щодо антикорупційного бюро. Віднині його голову одноосібно має призначати Президент. А ось звільняти зможуть і президент, і парламент, але за підсумками міжнародного аудиту. До того ж до закону внесли дуже важливу поправку. Згідно з нею, в посадовців зможуть конфіскувати майно, якщо вони не пояснять його походження.
Комментариев (1)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Марат  (аноним)  06.01.2016, 08:29
Оценка:  0
Марат
Прикольное видео, но подойдет только для самых маленьких. Я когда занимался с репетитором http://repetitor-nemeckogo.ru/ немецким, то просто учил алфавит, без таких веселеньких видео.
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь