Тіні незабутих предків (Офіційний трейлер)

Мое видео Загрузить видео
Реклама
Реклама
Длительность: 2:54 (33 МБ) Просмотров: 6589 Автор: iNot 14 мая 2013, 15:13
Установите Flash-Player
Голосов: 7
Подробнее Коли Іван краде з колекції рідного університету артефакт (згарда), він не підозрює, чим це загрожує. На тілах його друзів з'являються дивні символи, які дуже схожі на ті, що зображені на згарді. Як потім розповів хлопцям один дивакуватий викладач, вони знайшли печатку. Печатку, яка стримує древнє зло, що ось-ось тепер має їх вбити. І єдиний вихід це поїздка в Карпати, де їм допоможе останній нащадок мольфара.

Режисер - Любомир Левицький (Кобильчук), оператор - Марк Еберлі (Mark Eberle), відомий за фільмами "Сутінки (фільм)" (знімав усі швидкісні пересування вампірів), "Небесний форсаж" та інші.

Хронометраж: 95 хв.
Жанр: містика, трилер, комедія
Автори сценарію: Андрекс Селіванов, Любомир Левицький
Режисер: Любомир Левицький
В ролях: Дмитро Ступка, Альона Мусієнко, Паша Лі, Ольга Сумська, Марина Шако, Ольга Фреймут, Владислав Никитюк, Богдан Юсипчук, Роксолана Кравчук, Софа Галабурад, Микола Боклан, Юрій Розстальний, Валерій Легін, Володимир Нечипоренко, Костянтин Лінартович, Олег Цьона та інші.

У кіно з 19 вересня 2013 року
Категория: Кино и ТВ-Шоу
Комментариев (1)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 500 символов
Если вы не видите картинку с контрольными символами, это означает, что в вашем браузере отключена поддержка графики. Включите ее и перегрузите страницу.
  (аноним)  01.09.2013, 17:13
Оценка:  0
Фреймут веде кримінальні новини, так ніби, це якась розважальна програма )))
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь