Сканування відбитків пальців на відстані шести метрів

Мое видео Загрузить видео
Реклама
Реклама
Длительность: 1:07 (7.2 МБ) Просмотров: 782 Автор: cvoboda_vo 04 июля 2012, 11:48
Установите Flash-Player
Голосов: 0
Подробнее Американська компанія «IDair», яка співпрацює з військовими та спецслужбами, вже розробила такі технології. Працівники фірми мріють про прилади майбутнього, що дозволять відчиняти двері чи платити за покупки лише помахом руки. З минулого року «IDair» постачає на ринок сканери, здатні розпізнати відбитки за два метри. Тепер розробники заявляють, що можуть збільшити радіус дії апарата. Найпростіша модель, для одного пальця, коштує 2 тисячі доларів. Доступна ціна, широка сфера застосування – принаймні, американські військові швидко усвідомили користь винаходу. З ним особу людини можна встановити на відстані, навіть без її відома. Пристрій використовують в Афганістані та деяких інших країнах. Дистанційне сканування відбитків пальців – річ зручна не лише для спецслужб. Ним можна обладнати сейф, автомобіль, комп’ютер тощо. Проте такий захист не гарантує абсолютної надійності.
Категория: ТВ Новости
Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 500 символов
Если вы не видите картинку с контрольными символами, это означает, что в вашем браузере отключена поддержка графики. Включите ее и перегрузите страницу.
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь