Східні танці: Онлайн-концерт TUT

Мое видео Загрузить видео
Реклама
Реклама
Длительность: 67:24 (257.2 МБ) Просмотров: 3657 Автор: Ґазда 23 февраля 2011, 22:09
Установите Flash-Player
Голосов: 1
Подробнее TUT.BY пішов на черговий експеримент і присвятив один зі своїх онлайн-концертів східним танцям. Фахівці вважають, що прийняти своє тіло, ніжно піклуватися про нього, незважаючи на його форми і розміри, допомагає саме древній і чуттєвий східний танець (танець живота, або belly dance).

Мета занять східними танцями - самовираження жінки. У них є особлива філософія, кокетування і поезія - все те, чого так бракує сучасним красуням, щоб відчути свою природу.

Вважається, що східні танці живота можуть замінити шейпінг і тренажери. Специфічні рухи стегон, плечей, рук і живота дозволяють сформувати тонку талію, пружні, високі груди, пластичні, сильні руки, а також гладкий, жіночний живіт. Дуже корисні заняття східними танцями живота для м'язів спини. Адже вони утворюють каркас для хребта, який підтримує його в правильному положенні.

В результаті формується правильна осанка, яка є важливим чинником жіночої привабливості. І найголовніше - регулярні заняття східним танцем живота стимулюють активний розвиток внутрішніх м'язів малого тазу, сприяючих жіночій сексуальності, що не згасає, і дітородній функції.

Чи це так? Що є східний танець - набір рухів, мистецтво або філософія? З чого починати навчання? На ці і багато інших питань в студії TUT.BY відповіла наша гостя Лілія Мироненко, художній керівник школи східного танцю "Лілія".

Вас чекає не лише професійна розмова, але і можливість побачити, зрозуміти і відчути справжні східні танці.
Категория: Музыка
Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 500 символов
Если вы не видите картинку с контрольными символами, это означает, что в вашем браузере отключена поддержка графики. Включите ее и перегрузите страницу.
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь