Ревизор

Частина 2. Випуск 13. Салон Laque Nails & Beauty. Олена Філонова інспектує спеціальну б’юті-процедуру. Київ. «Страсті за Ревізором». 24.12.2018

0
0
У 13 випуску від 24.12.2018 пост-шоу «Страсті за Ревізором» ви дізнаєтеся як діяти, якщо вас жахливо обслужили в салоні. Шокуюча історія клієнтки Laque Nails & Beauty. Дивіться онлайн на strasti.novy.tv Дивіться онлайн випуск 13 Страсті за Ревізором 6 сезон Страсті за Ревізором 13 випуск дивіться онлайн частина 3 Всі пристрасті, які вирують після приїзду в місто Ревізора, зібрані в одному шоу! Бійки, скандали, виклик охорони, заяви в поліцію, потрапляння в ТОП новинних стрічок - найяскравіші події ревізій обговорюють в пост-шоу Страсті за Ревізором. До студії запрошуються команда Ревізора і спраглі сатисфакції: господарі закладів, звільнені адміністратори, принижені шеф-кухарі та офіціанти, постійні клієнти. Всі вони отримають можливість розповісти СВОЮ правду.

Смотри также

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь