Ревизор

Частина 1. Випуск 12. Перевірка грумінг-салону. У гостях – MELOVIN та донька Олександра Педана Лєра. Одеса. «Страсті за Ревізором». 17.12.2018

0
0
Олена Філонова відправила песика до салону краси для тварин. У студії пост-шоу обговорять, як зірки доглядають за своїми домашніми улюбленцями. Історіями поділяться зіркові гості - співак MELOVIN і донька Олександра Педана Лєра. Дивіться онлайн у 12 випуску Страстей за Ревізором від 17.12.2018 на strasti.novy.tv. Дивіться онлайн випуск 11 Страсті за Ревізором 6 сезон Страсті за Ревізором 12 випуск дивіться онлайн частина 2 Всі пристрасті, які вирують після приїзду в місто Ревізора, зібрані в одному шоу! Бійки, скандали, виклик охорони, заяви в поліцію, потрапляння в ТОП новинних стрічок - найяскравіші події ревізій обговорюють в пост-шоу Страсті за Ревізором. До студії запрошуються команда Ревізора і спраглі сатисфакції: господарі закладів, звільнені адміністратори, принижені шеф-кухарі та офіціанти, постійні клієнти. Всі вони отримають можливість розповісти СВОЮ правду.

Смотри также

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь