Ревизор

Частина 1. Випуск 9. «Заводная обезьяна» – як співробітники кафе виправдовуватимуть недоважування? Дніпро. «Страсті за Ревізором». 26.11.2018

0
0
У експертів пост-шоу є питання до управляючого кафе «Заводная обезьяна». Як він виправдає недоважування у салаті? І що скаже зірковий гість, ведучий Дмитро Танкович? Дивіться онлайн у 9 випуску Страстей за Ревізором від 26.11.2018 на strasti.novy.tv. Дивіться онлайн випуск 8 Страсті за Ревізором 6 сезон Страсті за Ревізором 9 випуск дивіться онлайн частина 2 Всі пристрасті, які вирують після приїзду в місто Ревізора, зібрані в одному шоу! Бійки, скандали, виклик охорони, заяви в поліцію, потрапляння в ТОП новинних стрічок - найяскравіші події ревізій обговорюють в пост-шоу Страсті за Ревізором. До студії запрошуються команда Ревізора і спраглі сатисфакції: господарі закладів, звільнені адміністратори, принижені шеф-кухарі та офіціанти, постійні клієнти. Всі вони отримають можливість розповісти СВОЮ правду.
Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь