Підйом

Інвестиції у нерухомість як актуальна альтернатива банківським депозитам

221
0
На ринку житла все спокійно. На цьому наголосили представники провідних компаній-забудовників. Для своїх клієнтів запровадили програми, аби зменшити тиск від коливання валют. При цьому, наголошують, останнім часом стало більше людей, які прагнуть вкладати у нерухомість для заробітку. Проте треба пам’ятати певні правила, кажуть фахівці житлового комплексу «Парк Авеню».

– Ви звертаєте увагу насамперед на репутацію, на якість будівництва як такого. Обов'язково маєте з’ясувати, як забудовник піклується про підтримку якості будівництва свого проекту. Вже у довгостроковій перспективі і за всіма зданими чергами, – каже Наталія Дівєєва, фінансовий директор «Seven hills» (ЖК «Парк Авеню»).

Забудовники комплексу «Парк Авеню» стверджують: безпека – нині головне слово, на яке має спиратися людина при виборі житла як інвестиції.

– Перше – це безпечність компанії, яку людина обирає. Друге – це безпека самого житлового комплексу. На етапі, коли ви обираєте житло, треба дізнатись, яким буде подвір’я чи, скажімо, парковка. Чи спокійно можна буде випустити дитину на прогулянку. Чи не з’явиться у будинку хтось чужий, – зазначає Арі Шварц – генеральний директор «Seven hills» (ЖК «Парк Авеню»).

Інвестиції у нерухомість, упевнені знавці, – це гідна альтернатива банківським депозитам. Проте нагадують: що якісніше житло, то вища його ліквідність, тож і прибуток більший.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь