Поверніть мені красу

Поверніть мені красу. Історія Ксенії Денисенко

26
0

Героїнею епізоду стане Ксенія з Первомайська, яка стала жертвою інцесту. Його наслідки відобразилися на її зовнішності - в період статевого дозрівання у дівчини перестала розвиватися нижня частина обличчя.

"У дитинстві я була дуже красивою дитиною, але в період статевого дозрівання буквально на очах почала перетворюватися на "курочку": мій ніс збільшувався, а підборіддя йшло назад, щелепа взагалі перестала розвиватися. Всі дивувалися - як така красива дівчинка могла стати потворою практично за рік? Для мене проект - це шанс жити своїм власним життям, а не розплачуватися за гріхи, які скоїли мої родичі", - каже Ксенія.

Героїні шоу - люди, яким зовнішні вади буквально зламали життя, які перебувають на межі й гостро потребують допомоги. Участь у проекті для них – останній шанс знову стати щасливими і змінити не просто зовнішність, а своє життя. 

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь