Поверніть мені красу

Поверніть мені красу. Історія Тетяни Крохіної

7
0

Героїнею епізоду стане колишня наркозалежна з Києва Тетяна, яка вже три роки виходить з дому лише вночі, бо соромиться свого обличчя, понівеченого хворобою.

Жінка сім років приймала важкі наркотики, які зламали життя не тільки їй, але і її рідним. Але вона знайшла в собі сили зупинитися і вже три роки абсолютно "чиста". Покинувши наркотики, Тетяна хотіла почати нове життя. Та залежність стала причиною важкої хвороби, яка залишила свій слід на обличчі жінки. Команда порятунку проекту "Поверніть мені красу" – Тетянина  остання надія на порятунок.

Героїні шоу - люди, яким зовнішні вади буквально зламали життя, які перебувають на межі й гостро потребують допомоги. Участь у проекті для них – останній шанс знову стати щасливими і змінити не просто зовнішність, а своє життя. 

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь