Мир наизнанку

Світ навиворіт. Латинська Америка. Нетуристична Мексика та Куба. Серія - 7

56
0

У 7 серії 6-го сезону Світ навиворіт відправляється на Кубу.

Ми починаємо експедицію, яку сміливо можна назвати спецоперацією «Куба»: За Дмитром Комаровим і Олександром Дмитрієвим весь час стежили, на них збирали докази. У них був реальний шанс сісти у в'язницю за нелегальну зйомку, шпигунство, або що найгірше - діяльність проти революції.

Світ навиворіт розповість правду про Кубу і покаже дві сторони одного «острова Свободи». Перша - Куба лібре, вільна Куба, рай для туриста. А друга - країна абсурдних заборон і обмежень, із зарплатами по 20 доларів і убогістю, які влада відчайдушно ховають від іноземних журналістів.

Ми покажемо, з якою розкішшю відпочивають туристи на знаменитому на весь світ кабаре «Тропікана». Тут завжди раді забезпеченим туристам, але ви ніколи не зустрінете тут звичайних кубинців - такі розваги їм просто не по кишені - вони насилу виживають, і щоб переконатись в цьому досить зайти в будь-який магазин. Ми таємно знімемо, як кубинці за картками отримують свій місячний пайок - вижити з таким набором продуктів просто неможливо.

В місті Сантьяго-Де Куба ми станемо браконьєрами, і будемо ловити лобстерів, шикарний морський делікатес. Жителям Куби не просто заборонено ловити лобстерів, вони навіть не мають права їх їсти! За порушення цього кубинців садять в тюрму!

Нас чекає дуже незвичайна екскурсія до занедбаного санаторію в Гавані, більше схожому на зону відчуження, де колись відпочивали українські дітлахи, які постраждали під час аварії в Чорнобилі.

А наостанок - найбільш очікуваний чоловіками кубинський сюжет. Ми навчимо правильно знайомитися з кубинськими красунями і розповімо, що насправді чекає чоловіків, які приїхали на острів свободи в пошуках любові і пристрасті.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь