Мир наизнанку

Світ навиворіт. Латинська Америка. Нетуристична Мексика та Куба. Серія - 5

45
0

У 5 серії 6 сезону Світ Навиворіт продовжить знайомство з Мексикою.

У місті Гвадалахара ми познайомимося з улюбленим видом спорту азартних мексиканців - «Луча либре», що в перекладі з іспанської означає «вільна боротьба. Кожен бій лучадоров - це десятки дуже видовищних стрибків, захоплень, підйомів, переворотів і навіть елементи повітряної акробатики. Тут дозволено абсолютно все - бити лежачих, бити ногами, головою, тулубом і навіть тазом.

Після спортивного екстриму нас чекає кулінарний. Українка Ганна навчить нас є мурашок, павуків і навіть скорпіонів! А потім землячка покатає нас на Ві Ай Пі літаку, прогулянку на якому собі можуть дозволити тільки найбагатші і знамениті.

Ми покажемо вам по-справжньому шокуючу Мексику, де давні ритуали практикують не тільки дикуни з джунглів, але й цивілізовані люди. Наприклад, у місті помучити абсолютно нормальне явище - прийти на цвинтар і дістати з могили кістки родича. Так щороку жителі помучити згадують своїх померлих рідних, перемиваючи їм кістки!

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь